Diva Santorini Luxury Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 110 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De gesitueerde in Pýrgos Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos verleidt actieve gasten met toegang tot een wellnesscentrum en ligt net om de hoek bij de Agios Nikolaos Theotokaki. Gasten kunnen profiteren van een massagekamer en een bubbelbad terwijl ze binnen 5 minuten loopafstand van het dorp Pyrgos verblijven.

    Deze 110 m² grote villa heeft een eersteklas ligging, op 5 van de luchthaven Santorini, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het strand van Monolithos op 4 km verderop liggen. Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar Pyrgos Venetian Castle binnen handbereik van deze villa. Deze 2-slaapkamer Diva Santorini Luxury Villa is op 10 minuten rijden weg van het Wijnmuseum Koutsoyannopoulos gesitueerd.

    Gasten zijn welkom met uitzicht op de zee.

    Diva Santorini Luxury Villa is voorzien van een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Cava Alta serveert gerechten uit Mediterrane keuken en ligt binnen slechts 5 rijminuten verderop. Vervoersalternatieven in de buurt zijn onder andere de bushalte Pyrgos, op slechts 200 meter hier vandaan. Behandelingen ter plaatse omvatten lichaamspakkingen, een lichaamsscrub en pedicure.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer1238135

    Kameropties bij Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos

    Gasten zijn welkom met uitzicht op de zee.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Skyline foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Skyline foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Voorzieningen foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Eten foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Voorzieningen foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Faciliteiten foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Kamer foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Badkamer foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Faciliteiten foto Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos Skyline foto
    Villa met Twee Slaapkamers

    Grootte: 110 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Diva Santorini Luxury Villa?
      Het dorp Pyrgos is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen binnen 5 minuten loopafstand van Diva Santorini Luxury Villa.
    • Heeft Diva Santorini Luxury Villa een keuken?
      Ja, in Diva Santorini Luxury Villa is een keuken beschikbaar.
    • Is Diva Santorini Luxury Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Diva Santorini Luxury Villa.
    • Biedt deze villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Gasten van deze villa kunnen ontspannen met hoofdmassage, rugmassage en gezichtsmassage of zich laten verwennen met lichaamspakkingen, een lichaamsscrub en pedicure.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Diva Santorini Luxury Villa Pýrgos